OutFıt

GQ Men Of The Year MOTY 2014

Ocak 15, 2015
Processed with VSCOcam with a5 preset

GQ MOTY 2014 ödül töreni dün akşam Four Seasons Bosphorus ‘ta gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Davetlisi olduğum bu özel akşamda, Ramsey smokin tercih ettim.
Bence törenin en keyifli kısmı, tören öncesi kokteyliydi. Unlu Blogger Mariano Di Vaio, “Game of Thrones” dizisinde canlandırdığı Jaime Lannister rolüyle tanınan Nikolaj Coster-Waldau, “The Vampire Diaries” dizisinin ünlü karakteri Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Kat Graham ve Kerem Bürsin’imiz, Serenay Sarıkaya’mızla birlikte şampanya & viskimizi yudumladık. Tabii ki herkes ışıl ışıldı.
Tören kısmında Halit Ergenç’e ödülünü veren Meryem Uzerli, bizi oldukça güldürdü ( Törenin en eğlenceli kısmı ) “Bir adam’a Yılın Adamı ödülü neden verilir? Birkaç maddeyle Halit’i anlatmak istiyorum” dedi ve sonrasında elinden düşen uzunca kağıtla herkesi kahkahaya boğdu. Ben Kerem Bürsin’e verilen ödüle çok sevindim. Kısa sürede hızlı yükselişini, hakeden bir ödülle taçlandırdı. Aynı şey Serenay Sarıkaya içinde geçerliydi.
Ardından partiye geçtik ancak bugün çalıştığım için çok partilediğimi söyleyemem 🙂 Ama Nefis yemekler yedim. Bir başka Event yazısında görüşmek üzere…
ANIL TİRYAKİ
#totallook RAMSEY

Processed with VSCOcam with a5 preset

3
2

You Might Also Like

-->