Blog OutFıt Slider

White Bed & Social Media

Ocak 9, 2016
_MG_4483

Bugünlerde Youtube kanalımın heyecanını yaşıyorum. Öyle bir hırsla girdim ki bu yeni projeye, 1 hafta içinde 8 video paylaşarak kendi çapımda ilk rekorumu kırmayı başardım. Youtube, instagram ve blog üçgenini düşündükçe çok meşakatli ve çok zor bir sürece girdiğimi farkediyorum. Vazgeçebilirdim ama farkediyorum ki video çekmekten keyif almaya başladım. Neredeyse hergün video çekmek, kanalımı videolarımla doldurmak istiyorum. Yakında Murat Güloğlu ve Rana Demir ile Karaköy Vlog ‘unu youtube kanalımda paylaşacağım. Kanalıma abone olmayı sakın unutmayın! Bu aralar desteğinize extra ihtiyacım var!

Tabii ben youtube’la uğraşırken telefonum isyanlarda! Bu yazının asıl konusuna şimdi geliyoruz. Telefonumun bataryasını 3 yıl aradan sonra ilk defa instagram yerine farklı bir uygulama ile bitiriyorum. İnstagramı keşfettiğim andan itibaren bağımlısı olacağımı biliyordum. Son bir haftadır ise durumlar baya karışık. Youtube sayesinde şarjım neredeyse 2 saatte bitiyor. İzlemem gereken yerli & yabancı vloggerlar, kendi videolarım derken youtube bu aralar kullandığım favori uygulamalar listesinde 1. sıraya yükseldi. Diğerleriyle şarjımı bitiren 5 uygulama altta! Peki siz hangi uygulamalarla şarjınızı bitiriyorsunuz?

  1. YouTube
  2. İnstagram
  3. Snapchat
  4. Whatsapp
  5. Itunes Music

Bu postta hangi markaları kullandığıma gelirsek; Gözlük: Mert Optik , Triko: Mudo , T-Shirt: Acne Studio , Pantolon: Asos

_MG_4488

_MG_4482

 

 

 

 

 

You Might Also Like