Fashıon Global Fashıon Slider

Victoria’s Secret Fashion Show 2015

Kasım 16, 2015
gigi-hadid-victorias-secret-2015

Yılın belkide en çok merak edilen moda şovu Victoria’s Secret Fashion Show, 10 Kasım 2015 tarihinde New York’ta, Lexington Avenue Armory’de gerçekleşti.  Bildiğiniz üzere bu şovun en önemli noktalarından biride sahne alacak şarkıcılardır. Bu sene bu kısım biraz olaylı oldu diyebiliriz. Önce Rihanna ikinci kez meleklerle podyumda olacak denildi. Ama son anda maalesef iptal edildi. Rihanna yerine Victoria’s Secret Fashion Show 2015 için Selena Gomez, Elle Gaulding, The Weeknd sahne aldı. Moda dünyasında modeller arasında sıkça ismine rastladığımız Kendall Jenner ve Gigi Hadid ise bu sene melekler arasına katılan iki isim oldu. Şovun açılışını ise geçen sene olduğu gibi Behati Prinsloo yaptı.

Bildiğiniz üzere bu önemli şov kendi içinde belli başlı temalara ayrılıyor. Bu seneki temalar ise; Boho Psychedelic, Exotic Butterflies, Portrait of an Angel, Pink Usa, Ice angel ve Fireworks…

lily-aldridge-02-victorias-secret-2015

VS Fashion Show gerek performanslarıyla, gerek birbirinden güzel mankenleriyle gerçek anlamda bir şov yaratıyor. Ama ben bu sene koleksiyonu pek beğendiğimi söyleyemem. İzleyenlerin gözlerini alamadığı kanatlar bu sene bana kalırsa oldukça özensizdi. Bu arada Adriana Lima’nın hala bu şovda ısrarla yer alıyor olmasını anlamıyorum. Güzelliğine asla laf etmem. Ama sizcede artık bırakma zamanı gelmedi mi?

alessandra-ambrosio

VS Fashion Show’un bir diğer önemli noktası: Fantasy Bra! Bilmeyenler için söyleyelim Fantasy Bra, Victoria’s Secret’ın her sene çıkardığı en değerli ürünü. Geçen sene hatırlarsanız, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio birlikte taşısınlar diye iki tane üretilmişti. Bu sene ise oldukça isabetli bir karar verilerek Fantasy Bra’yı taşıyan isim Lily Aldridge oldu. Ünlü kuyumcu markası Mouawad tarafından tasarlanan, binlerce elmas ve pırlanta ile bezeli takımın değeri ise yaklaşık 2 milyon dolar. Yapımı ise 600 küsür saat sürmüş.

Merak edilen bu görsel şölen, 8 Aralık’ta Amerika’nın CBS kanalında yayınlanacak. Meraklılarına duyurulur!

Yazar : Alihan Kaya ( instagram: @itsalihankaya )

MTM0MzYwMTQ2NDMxMjQyMjEw

You Might Also Like

-->