Blog OutFıt Slider

Anıl Tiryaki x Matem #HakanAkkaya

Kasım 2, 2015
anil tiryaki hakan akkaya (2)

Yeni bir stil Post’undan herkese merhaba! Hakan’ın kış koleksiyonu MATEM ‘den seçtiğim favori parçalarla geçecek bir hafta sizleri bekliyor. Abartılı kombinlerden uzak olduğum şu sıralar global moda haberleri ve trend raporlarına ara verip, defile kombinlerine geçiş yapmak istedim. Geçen kış koleksiyonlarını izlediğimde beni heyecanlandıran tek erkek koleksiyonu Hakan Akkaya ‘ya aitti.  

Matem koleksiyonuyla birlikte, sosyal hayatımda neler olup bittiğinden de bu yazıda sizlere kısaca bahsedeceğim.  Ufuk Altunkaş kadrajından kış kombinlerimiz için bugün, Eminönü’nde tarihi bir kalenin dibindeyiz. Haftasonu evde bol tembellik yaptıktan sonra yoğun bir haftaya uyandım. Bu aralar Nişantaşı’ndaki tasarım atölyem ve evim arasında mekik dokuyorum. Tiryaki İstanbul için yoğun çalışıyor, fazla emek harcıyor, yaratıcı fikirler üretmek için beyin patlatıyorum. Yakında Gökhan Yorgancı ve sürpriz bir modelle yapacağım katalog çekimininde çok ses getireceğine eminim.

Blog ve markam dışında sosyal sorumluluk projelerine destek olmayı ve elimden geldiğince içlerinde yer almayı da unutmuyorum. Yakında BigChef in sponsorluğunda bir sosyal sorumluluk projesinde yer alacağımında burdan haberini vereyim! Takipte kalın 🙂  Haftanın diğer önemli projesine gelirsek, yakında bir marka için keyifli bir çekim hazırlığındayım! 2016 takvimleri için yüzümü kullanmaya karar verdiler! Detaylar çoook yakında!

Brands// Blouse: Hakan Akkaya Trousers: Studio Kaprol Project Boot: ZARA

anil tiryaki hakan akkaya (4) anil tiryaki hakan akkaya (3) anil tiryaki hakan akkaya (1)

 

You Might Also Like

-->