Blog Fashıon Global Fashıon Slider

Tiryaki İstanbul – BURQA

Kasım 26, 2015
öne çıkan görsel tiryaki istanbul
Moda Blogger’ı Anıl Tiryaki, 2015 yazında çıkardığı kapsül t-shirt koleksiyonu ” Beetle Effect ” ‘in ardından, kış sezonu için ” BURQA ” sweatshirtlerinin satışına başlıyor.

İnstagram ( tiryakiofficial ) tanıtım videosunu Atakan Bozgun’ un yaptığı BURQA ‘da Reyhaneh Jabbari ‘ye dikkat çeken Anıl Tiryaki, toplumsal baskı ve şiddete maruz kalmış tüm kadınlar için sosyal sorumluluklarımızı hatırlatıyor ve bu konuda farkındalık yaratmayı hedefliyor.” Tiryaki İstanbul ” adını verdiği markasının, kış koleksiyonunda scarab böceğinin kabuğundan oluşturulan deseni kullanan Anıl Tiryaki, dalgıç kumaşı üzerine digital baskılı sweatshirtler, pantolonlar ve gece elbisesinden oluşan koleksiyonunu sadece Lidyana.com üzerinden 1 Aralık tarihinde satışa çıkaracak.

Koleksiyonun en önemli misyonu ise sweatshirt satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmının Morçatı Kadın Sığınağı Vakfı ‘na bağışlanacak olması!

Mert Optik sponsorluğunda Gökhan Yorgancı ‘nın objektifinde, Gizem Barlak ve Semih Işık ile katalog çekimini gerçekleştiren Anıl Tiryaki, yakın zamanda yapacağı lansmanla koleksiyonunu tüm modaseverlere sunacak.

#TİRYAKİSTANBUL

Online Shop: lidyana.com
Website: aniltiryaki.com
İnstagram: @tiryakiofficial @aniltiryaki

Photo: Gökhan Yorgancı 
Style: Anıl Tiryaki
Hair: Harun Ateş
MUA: Özgür Denk ( MAC )  
Model: Gizem Barlak , Semih Işık
Brand: Tiryaki İstanbul
Sunglasses: VAVA Eyewear ( Mert Optik )
tiryaki istanbul look 4 tiryaki istanbul look 2 tiryaki istanbul look 3 tiryaki istanbul look 1

You Might Also Like

-->