Blog OutFıt Slider

Teachers’ Day

Kasım 10, 2015
12204684_10153522705149724_1704950675_n

Toplumumuzda en çok değer verilen mesleği icra eden sevgili öğretmenlerimizi unutmadım ve onlar için bir yazı yazmaya karar verdim! 24 Kasım yaklaşınca beni bir hediye telaşı sarar. Babam Matematik Öğretmeni olduğu için yılın iki döneminde babamı mutlu etmek isterim. Biri öğretmenler günü, diğeri doğum günü!

Özel günlerde hediye almadan önce biraz gözlem yaparım. Babamın yeni bir ayakkabı alma hazırlığında olduğunu farkedince, ona rahat ve şık bir ayakkabı hediye almak istedim. Malum devir internet devri olunca, birde üzerine hızlı ve kolay sonuç elde edilince, alışveriş sitelerini gezmeye başladım. Google ‘da dolanırken yeni bir site keşfettim! Adı: Ponpix . Bu yeni sitede binlerce hediye alternatifi mevcut. Alışverişi yaparken hızımı alamadım ve bir tanede annem için ayakkabı siparişi verdim. Ödeme güvenilir, kargom 2 günde kapımda! Ben biraz erken davranıp, 24 Kasım’ı beklemeden hediyelerini verdim. Sizde güvenilir alışveriş ve binlerce seçenek için Ponpix ‘i ziyaret edebilir, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm öğretmenleriminde bu vesileyle Öğretmenler gününü kutlarım. Işığımız olmaya devam edin. Size çok şey borçluyuz. Merhum Metin Kutlu öğretmenimi de saygıyla anıyorum. Vizyonumun, görüşlerimin, bakış açımın gelişmesinde büyük katkısı olmuştur. İyi ki varsınız…

You Might Also Like

-->