Blog OutFıt Slider

Suits Week

Aralık 6, 2015
image5

Uzun bir aradan sonra tekrar blogtayım. Tiryaki İstanbul ‘un koleksiyonları, çekimleri, blog projelerim, ardından evimden taşınmam ve ofisimi açmamla, yoğun bir Kasım ayını geride bırakıp, Aralık ayına yorgun başlangıç yaptım. Neyseki bu hafta herşey rayına oturuyor ve blog için çalışmalara başlıyorum.

Sanırım son 3 yıldır ilk defa, 15 gün gibi uzun bir süre instagram ‘a fotoğraf yükleyemedim. Nasıl bir sosyal medya bağımlısı olduysam, fotoğraf yüklemediğim günleri eksik, amaçsız hissediyorum. Siz siz olun benim gibi böyle hastalıklara yakalanmayın.

Bu hafta paylaşacağım 2 stil postunda takım elbise ve aksesuarlarını kullanıyorum. Takım elbise alırken; italyan kesim, genellikle siyah ve koyu renk tonları tercih ederim ama fotoğraflarda gördüğünüz mavi takımı Zara ‘dan hangi şuursuz anımda aldığımı hatırlamıyorum. Aslında rengi ve takımı beğenerek almış olsamda sık kullandıklarım listesine giremedi maalesef. Hem kolay ulaşılır hemde çok şık ürünler olduğu için, takım elbisede ilk tercihim Zara’dan yana oluyor. Türk markalarında istediğim italyan kesimi genellikle bulamıyorum. ( Ramsey ve Pierre Cardin ‘e uğrayabilirsiniz ) Eğer önereceğiniz takım elbise markası olursa bana yazabilirsiniz, bu konuda gerçekten sıkıntı yaşıyorum.

Takım elbisemin detaylarına gelecek olursak; Genç tasarımcı Selin Küçüksöz ‘ün digital print cep mendili bu kombinimin en önemli detayı! Sizde de olsun isterseniz, Selin Küçüksöz tasarımlarına Beymen ‘den ulaşabilirsiniz. Diğer önemli detay ise Skagen saatim! Bu aralar en sevdiğim saat olan Skagen marka saatlere de Saat & Saat mağazalarından ulaşabilirsiniz.

BRANDS//

Sunnies: BlackFin ( Turkuaz Optik )
Suit: Zara
Shoes: Levon Kordonciyan
Accessorie: Selin Küçüksöz
Watch: Skangen ( Saat & Saat )

image2 image1 image4

You Might Also Like

-->