Blog OutFıt Slider

Steigenberger Hotel Day

Aralık 23, 2015
image1

Steigenberger Hotel Maslak ‘ta çekindiğim ilk look’la herkese merhaba! Moda Fotoğrafçısı Sevgili Mehmet Erol ‘la geçtiğimiz gün efsane çekimler yaptık. Ben, tam bu çekimden sonra serumlu & iğneli hasta olduğum için biraz alık alık bakmışım fotoğraflarda… 🙂 Kusura bakmayın. Ama merak etmeyin, şuan gayet iyiyim…

Balıkçı yakalar kış aylarında vazgeçilmezim. Bu sebeple bugün paylaştığım kombinde, kruvaze ceket içine balıkçı yaka giymeyi tercih ettim. Ense ve boynumu hiç sevmediğim için boğazlı kazaklara karşı extra bir sevgim var. Omuzlarımı sevmediğimi zaten biliyorsunuz. Yine bu yüzden vatkalı ceketleri de çok severim.

Ceket giymeyi Arzu Kaprol ‘le yollarımızı ayırdığımızdan beri ( yani kurumsal çalışma hayatımızı ) bıraktığımı  farkettim. Tabii araya yaz ayları da girince, ceketler gamboçlanıp, dolabın en ücra köşesine kaldırılmıştı. Geçtiğimiz günlerde, dolabımı kış için düzenlendim, ve farkettim ki; 4 sezondur tek düğmeli & İtalyan kesim yazlık ceketlerle doldurmuşum. Bu aralar heryerde rastladığımız kruvaze ceketlerden bir tane bile yok. Nişantaşı’nda gezinirken Zara’da rastladığım, fotoğraflarda da gördüğünüz bu kruvaze ceketi satın aldım. Hatta o gün sevgili Uğurkan Erez ‘le beraberdik ve ona da bir tane aldık 🙂 Bu kış, bu ceketin içine her renk balıkçı yaka kazak ile kombinler ve giyerim. Benim ilk tercihim füme oldu ama ekru ve kırmızı giymeyi muhakkak düşünüyorum.

Yazıyı bitirirken küçük bir hatırlatma; Snapchat hesabımı takip etmeyi unutmayın. Günlük tüm aktivitelerim, dedikodular, yemeklerim ve yaşamım ” aniltiryaki.com ” adlı snapchat hesabımda. Diğer sürprizim ise YouTube kanalım olacak. Youtube ‘a sadece evde çekeceğim videolarla hızlı bir giriş yapıyorum. Youtube kanalıma abone olmak için Anıl Tiryaki diye arama yapmanız yeterli. Link paylaşırım yakında ( şuan o linki bulmak çok zor geldi ) Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

image3

image4

image2

 

 

 

You Might Also Like

-->