Blog OutFıt Slider

Purple Jacket

Şubat 1, 2016
anıl tiryaki 2

Şubat ayının ilk gününden herkese merhaba,
Yeni yılla birlikte, yeni kararlar aldığım güzel bir ayı geride bıraktık. Ocak ayı hem blog hemde Tiryaki İstanbul için gayet verimli geçti. Alexa.com websitelerin tıklanma sıralamalarında önemli ilerleme kaydettik. Yepyeni okuyucular kazandık ve bloğum günden güne daha çok yeni insana ulaşıyor. Bir diğer yeni gelişmem ise, sosyal medya hesaplarımı takip ediyorsanız eğer biliyorsunuz ki, youtube kanalımı sonunda hayata geçirdim. Muhteşem trafikler alamasamda kanalıma inancım sonsuz 🙂 Blogumu ilk açtığımda da kendi kendime yazdığımı düşünüyordum ama şimdi kocaman bir aile olduk. Youtube kitlem de yavaş yavaş oluşmaya başladı bile…
Bu sabah erkenden evden çıktım ve soluğu Bağdat Caddesi ‘nde aldım. Sabah kahvaltısı sevgili Rana Demir ‘le The Crepe Escape ‘te yapıldı. ( Benim bu sabah tercihim altta fotoğrafını gördüğünüz Nutellalı Pancake ‘ti. ) Kahvaltı sonrası bir toplantıya girdik ve ardından, Bağdat Caddesi ‘ne her geldiğimde artık 2. evim gibi olan O’Demode Fashion & Cafe ‘ye gittik. Öğle kahvemiz O’Demode ve sevgili Nilay ile içildi.
Bu keyifli günün kombin detayı ise plastik yağmur çizmelerim ve Gözlük Gurusu ‘ndan aldığım San Glasses gözlüklerim. Karaköy ‘e ilk gittiğinizde, Fransız Geçidi ‘nin içinde yer alan Gözlük Gurusu ‘na uğramayı sakın unutmayın. Gözlük modellerini görünce, mağazanın içinde kendinizi kaybetmeniz mümkün. Çizmelere gelecek olursak; şans eseri geçtiğimiz sezon Tchibo ‘dan satın aldım. Severek aldığım ama nadiren giydiğim bu tatlı çizmeleri giymişken, blogta paylaşmak istedim. Umarım kombini beğenirsiniz. Bir sonraki yazıda, burada buluşalım!
BRANDS:
Sunnies: San Glasses
Jacket: Ravicustommade By Erkan Topçu
Knit: Avva
Trousers: Diesel
Boots: Tchibo
anıl tiryaki
12670034_10153687423384724_1084837788_o
anıl tiryaki com

You Might Also Like