Blog OutFıt Slider

Oversized Combo in Steigenberger Hotel Maslak

Aralık 30, 2015
Processed with VSCOcam with a4 preset

Oversize kabanlar 2016 kışının en trend parçaları! Tabii bu parçaları kullanırken dikkat etmekte yarar var. Yoksa çok kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Öncelikle üstümdeki kaban üzerinden yola çıkıp, biraz konuyu genişletelim.

Böyle bir kabanın avantajı sizi çok daha cool, salaş, rahat ve modern bir görüntüye kavuşturuyor. Şehirde arkadaşlarınızla bir cafeye giderken, Elinize kahvenizi alıp ( mümkünse malum markanın termos şeklinde olanlarından alıp ) , vitrin gezmeye çıkarken yada minik dostunuzu sokaklarda gezdirirken üzerinize buna benzer bir kaban alıp, birde üstüne cool bir güneş gözlüğü takarsanız tüm dikkatleri üstünüze çekmeyi başarabilirsiniz. Altına sneakers giyerseniz daha sportif bir look yakalayabilirsiniz.

Dezavantajları ise 1) Omuzlar düşüyor, eğer omuzlarınız genişse rahatlıkla tercih edebilirsiniz. ( Ayrıca bu kabanları tercih etmek için uzun boy şart, yoksa olduğundan daha kısa ve basık görünürsünüz. ) 2) Daha kilolu görünüyorsunuz: Eğer kilo probleminiz yoksa tercih edebilirsiniz ama Oversized kabanlar kilo örtmez hatta üstüne kilolu görünürsünüz. 3) Aslında bu kabanın en önemli misyonu olan sıcak tutması yerine üşürsünüz: Bosbol kesimi sayesinde heryerden giren rüzgar, yaka kısmının genişliği sebebiyle göğsünüzden üşütme… Bunların hepsini yaşama ihtimaliniz yüksek. Ben oversize kabanımdan vazgeçer miyim? HAYIR 🙂 Çok severek aldığım kabanımdan sahip olmak isterseniz, size en yakın ZARA mağazasına uğrayabilirsiniz. Ayrıca 2 Ocak’ta geleneksel inditex indirimleri başlayacak. Bu nedenle az daha bekleyip indirimden almanızı tavsiye ederim. 2016 için son 1 gün 🙂 Görüşmek üzeree!!

Processed with VSCOcam with a4 preset

 

image2

image3

You Might Also Like

-->