Fashıon Global Fashıon Slider

OOZZ Clothing

Ekim 24, 2015
OOZZ Fall Winter 2015 Anıl Tiryaki (4)

Bugün size, keşfettiğim yeni bir tasarımcıdan ve ilk koleksiyonundan bahsedeceğim. Özgür Özçelik, çağdaş ve modern erkek silüetini OOZZ FW-15 koleksiyonu ile tanıtıyor. Markanın ilk takipçilerinden biri olarak, kampanya çekimleri ve yarattığı cesur erkek stiline hayran kaldım diyebilirim. OOZZ Clothing ‘in FW-15 çekimleri Yeşim Özügeldi ‘ye ait, model ise Eren Öner tercih edilmiş.

Farklı kumaş birliktelikleri, baskı teknikleri ve detaylar ile zenginleşen koleksiyonun, bana göre en önemli özelliği el işçiliği kullanılmış unique parçalardan oluşması. Favori parçam ise Mar T-shirt ( üst görseldeki beyaz t-shirt ) ve Ken Kimono Shirt. Nedenine gelirsek, uzun zamandır aradığım ama bulamadığım turtle-neck t-shirt bulmuş olmanın, birde bu t-shirt’ü türk tasarımcıda bulmanın keyfini yaşıyorum. En kısa zamanda Mar T-shirt kombinlerimde olacak.

Böyle kreatif, erkek tasarımcılara ihtiyacımız olduğu için OOZZ, dikkatle takip ettiğim markalar listesine eklenmiştir. Koleksiyon ve detayları için OOZZ SHOP  tıklayın.

 

OOZZ Fall Winter 2015 Anıl Tiryaki (2) OOZZ Fall Winter 2015 Anıl Tiryaki (3) OOZZ Fall Winter 2015 Anıl Tiryaki (1)

You Might Also Like

-->