Blog OutFıt Slider

Munich ile Şehir Hayatı

Kasım 18, 2015
image3

Bu hafta sizlere nefis bir marka tanıtacağım! Munich markasının Türkiye ‘ye gelişini aniltiryaki.com ‘da #MunichleSehirHayati hashtag ‘imizle kutluyoruz! İstanbul ‘da Munich ayakkabılarımı giyip, nerelere gidiyorum, hangi iş için koşuşturuyorum… İnstagram hesabımdan tüm detayları öğrenebilirsiniz! ( @aniltiryaki )
Geçtiğimiz hafta yeni koleksiyonlarını incelediğim İspanya ‘nın ve Avrupa ‘nın en ünlü sneakers markası Munich, spor ayakkabı severler için, modelleriyle bağımlılık yaratacak gibi görünüyor. 
Birçok satış noktasıyla ( online ve mağazalarda ) bulabileceğiniz markanın bana göre en önemli özelliği, yüksek seviyede konforlu olması! 2 haftadır ayagımdan çıkartamadıysam şiddetle tavsiye ederim! Bayanlar için hologramlı modellerini favorilerim ilan etmiştim. Baylar için önerimde fotoğrafta gördüğünüz 2 model olacak. Kahve tonlarını sonbahar kombinlerimde sıklıkla kullanıyorum. Kasım ayı ve kış ayları için bu iki model favorilerim!

12244159_10153536739569724_1740656515_n

Okunuşuyla ilgili kafanızda soru işaretleri oluştuysa hemen paylaşayım. Munich ingilizce’de :  ”münik ” diye okunuyor ve biz markayı münik diye okuyoruz! Lansman günü Murat Güloglu ve Rana Demir ‘le Munich ‘in okunuşu hakkında keyifli bir diyalogumuz olmuştu. Paylaşmadan geçmek istemedim! Eğer sizde de olsun isterseniz; sizi en yakın Ayakkabı Dünyası ve ShoeCenter mağazalarına yada online shop sitelerine davet ediyorum! İstanbul Munich ‘le kesinlikle daha güzel! Bir sonraki deneyim yazısında burda buluşalım!

image4 image5 image6

 

 

You Might Also Like

-->