Blog OutFıt Slider

Melie Jewelry for Nehir

Haziran 29, 2016
melie jewelry anıl tiryaki (2)

Eğer hazırsanız bugün, benim için en değerli yazıyı yazıyorum. Uzun yıllar sonra bu yazıyı açıp okuyacak küçük yeğenim Nehir‘in o anı için, şimdiden çok heyecanlıyım.

Aile bağları kuvvetli, sevgi dolu bir evde büyüdüm. Hayatımın her döneminde hissettiğim güvenin tarifi yok. Merhametli, saygılı bir insan olmanın en önemli kuralının; başta aile sevgisi ve yetiştirmesi, daha sonra da insanın kendi kendini yetiştirebilmesi olduğunu biliyorum. Şimdi ailemizin en küçük üyesi Nehir‘in sevgi ve güven içinde, mutlu bir birey olarak yetişmesi için çaba harcıyoruz. Biliyoruz ki bu dünyanın; insana, yaşama, kendine saygı duyan bireylere ihtiyacı var.

Nehir ‘e uzun yıllar kullanabileceği, hatıra niteliğinde bir hediye almak istiyordum. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı Atiye Sokak‘ta keşfettiğim Melie Jewelry mağazasında, tam da istediğim hediyeyi buldum. Kişiye özel yapılan çerçeve kolyeler…

Kolyeyi bütçenize göre; gümüş yada altın zincirli, pırlanta yada yakut gibi değerli taşlarla işleterek yaptırabiliyorsunuz. Ben çerçevenin ön yüzündeki N harfini, pırlanta ile işletmeye karar verdim. Ardından sipariş sırasında Nehir‘le birlikte olan 2 adet fotoğrafımı teslim ettim. Adresime, fotoğraflarda gördüğünüz muhteşem kolyem geldi.

Artık Melie Jewelry kolyemi boynumdan çıkartmıyorum. İtalya ‘da olduğu gibi artık her seyahatimde Nehir‘i de yanımda götürüyorum. Bir gün minik yeğenim büyüdüğünde, dayısından güzel bir armağanı olacak ve beni her özlediğinde çerçeveyi açacak.

Seni çok seviyorum Nehir, nefes aldığım sürece her koşulda yanındayım…

Melie Jewelry internet sitesine göz atmayı unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

Kolye: Melie Jewelry

melie jewelry anıl tiryaki

melie jewelry anıl tiryaki (3)

melie jewelry anıl tiryaki (1)

You Might Also Like