Global Fashıon

Lizbon Fashion Week

Mayıs 5, 2015
kapak

Herkes hala Milano, Paris moda haftalarini paylasa dursun, ben sizi bugun Lizbon’a goturup begendigim looklarla yeni bir moda kesfine cikaracagim! Erkek modasi hakkinda yazilar yazan, kucuk azinlik olarak yaziya ilgi gostereceginize eminim.
Lizbon’da yeni koleksiyonunu sergileyen Luis Carvalho toprak tonlari, haki yesil, hardal renklerinin yogunluklu oldugu koleksiyonunda tek kol elbiseler, kruvaze ceketler ve maxi boyları kullanmış. Benim favorim üstte gördüğünüz yeşil trenchcoat’lu look. Ayrıca Digital toprak baskılı elbiseye de bayıldım. Lizbon moda haftasında görücüye çıkan Luis Carvalho en sevdiğim FW15 koleksiyonu oldu. Çünkü en giyilebilir ve koleksiyonunda renklere en hakim tasarımcı Luis Carvalho olmuş.
Gelelim diğer beğendiğim Lizbon Fashion Week tasarımcısına… Dino Alves, yeni koleksiyonunda şapkalara ağırlık vermiş. Çokta güzel olmuş, geçen sezonda bol bol gördüğümüz geniş siper şapkalar gelecek sezonda bizimle olacak. Renkli ispanyol esintili erkekler, etek ucu asimetrik elbiseli bayanlar ve siyahla match edilmiş figürler… Özellikle dikiş detaylı pantolonları sevdim. Aslında bu aralar ben tulumlara taktım ama hiçbiryerde istediğim gibi bir tulum bulamıyorum
Acaba haki yeşil bir tulum için Dino Alves’e bir mail atsam geri döner mi 🙂 FW/15-16 koleksiyonu, renk geçişleri olarak benim zevkime pek hitab etmiyor. Fuşyalar, siyahlar ve hardallar bir bedende? Siz ne dersiniz? Başka bir moda gözleminde görüşmek üzere!
1 2 3 4

You Might Also Like

-->