OutFıt

Leopard Attack

Şubat 22, 2015
1 KAPAK

Bugün yine sizlerle ” ilginç ” bir alışveriş hikayesi paylaşacağım. Bugün konumuz üzerimdeki 3 TL ‘lik t-shirt! Evet yanlış duymadınız 5 TL olan üstümdeki t-shirt ‘ü %40 indirimle 3 TL ‘ye aldım. 🙂
BRANDS/
T-shirt: Hemis
Scarf: ZARA
Knitwear: Emporio Armani
Pant: Eleven Paris
 Bağdat Caddesindeki butikleri karıştırmayı severim. Daha önce de Bağdat Caddesi’ndeki bir butikten aldığım t-shirt’ü burda paylaşmıştım. Bu sefer hem butik kıvamında olan, hemde marka özelliği taşıyan Hemis ’ten bahsedeceğim. Açıkçası benim Hemis’e girip, bahsettiğim 3 TL’lik t-shirt’ü almam tamamen tesadüftü. ( Büyük ihtimalle ihracat fazlasını satıyorlar ) Bağdat Caddesi Cookshop’ ta öğle yemeği yedikten sonra, kız kardeşimle Cookshop’ın hemen yanında, hınca hınc dolu olan Hemis mağazasını gördük. Daha önce hiç dikkatimi çekmeyen bu mağaza için ” Bedava dağıtıyorlar heralde ” dediğimi unutmuyorum. Evet baya bedava! Bizde kalabalığa ayak uydurduk ve içeriye daldık.
Erkek bölümüne göz atarken üstümdeki t-shirt’ü ve daha birsürü alternatifini gördüm. Tabii etiket 5 TL olunca düşünmeden aldım. Ödeme için kasaya vardığımda 5 TL olan t-shirt, %40 indirimle 3 TL ‘ye geldi. Şaka gibiydi! hem çok rahat ve güzel bir t-shirt hemde sadece 3 TL. Ama daha sonra birkaç defa daha uğradım birşey bulamadım 🙂 Sanırım şanslı günümdeydim.
3 4 2

You Might Also Like

-->