#GitmenGormenGerek Project Blog Slider

Italy Diaries 1 #GitmenGormenGerek

Haziran 28, 2016
anıl tiryaki italya seyahati (1)

Yeni yazıdan herkese merhaba, bu aralar stilden ziyade, seyahatlerimle bloga yazı yazıyorum. Mayıs ayında Dominik seyahati, Haziran ayında İtalya seyahati ile günler, haftalar geçip gitti. Yaz ayının ortasına geliyoruz ama ben ilkbaharın nasıl geçtiğini daha anlayamadım.

Fashion Week haftaları geçiyor, defilelerin çoğunu takip ediyorum ama yazı yazmaya fırsat bulamadım maalesef. Balmain Colors & Men Sport Couture koleksiyonu efsaneler arasına adını yazdırmış, o kesin.

İtalya seyahatimde Roma dışında, Floransa ve Milano arasında keşif yapmayı planlıyorduk ve bu sebeple 10 günlük bir seyahat planı yapmıştık. Ancak bazı aksaklıklar ve değiştirilen kararlarla 10 gün Roma’da kaldık. Tüm seyahatim Roma’da geçince Pitti Uomo ziyaretini gerçekleştiremedim. En kötüsü de uzun zamandır İtalya planlarımın arasında olan; Milano Dolce & Gabbana cafede kahvemi yudumlayamadım 🙂

Roma’da 10 gün kalırsan, bir Romalı olabilirsin. Gezmediğim sokak, girmediğim Restaurant, keşfetmediğim gece klübü kalmadı. İşte bu sebepten, yakın arkadaşlarımla seyahat etmeyi çok seviyorum. Aslında yer, mekan bizimö için çok önemli olmuyor. Beraber olunca deliler gibi hatıra biriktirip, bol bol gülüyoruz ve eğleniyoruz.

En sevdiğim yerler? Alışveriş noktalarım? Bir sonraki İtalya yazısında 🙂

Kolye: Melie Jewelry, T-Shirt: Zara, Pantolon: Calvin Klein, Makosen: Prada


anıl tiryaki italya seyahati (2)

anıl tiryaki italya seyahati (4)

anıl tiryaki italya seyahati

anıl tiryaki italya seyahati (3)

You Might Also Like