Blog OutFıt Slider

İstanbul ‘da Yaz

Ağustos 4, 2016
IMG_5134

Yaşadığımız üzücü olaylar nedeniyle, içimden ne yazı yazmak geliyor ne de fotoğraf paylaşmak… Fikirlerimi bile yazmaya korktuğum bir dönemde, bloga yazı yazmayı erteliyorum. Önce havaalanı patlaması, ardından Darbe girişimi, OHAL derken bir yaz ayının da sonuna yaklaşıyoruz. Dilerim Ağustos ayı hepimiz için huzur dolu ve bereketli bir ay olur. Daha nice 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos’ları kutlayacağımız yarınlarımız olsun.

Peki ben neler yapıyorum bu aralar? Genelde instagram ve snapchat paylaşımlarımı izleyenler biliyor, Temmuz ayının ilk haftası gelen oğlum ( Pomeranian ) Puppie ile vakit geçiriyorum. Kendisi daha 3 aylık yavru bir köpek olduğu için; aşıları, maması, kakası derken bu sene tatili askıya aldım. İlk bir kaç gün, devamlı snapchat ‘te paylaşımlarımdaydı ama hasta olunca bir süre gözden uzak tutmayı tercih ettim. ( Devamlı Puppie için mesaj geliyor, burdan açıklama yapmış olayım. )

Fotoğrafları, blogger arkadaşım Rana Demir çekti. Burdan tekrar teşekkürler. ( Blog için tüm fotoğraflarımı Rana ‘ya çektirebilirim. ) Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş ‘taydık. Ünsal Muslu Hair Design ‘da, Rana ile birlikte biraz saçlarımıza bakım yaptırdık. İlk defa saçıma brezilya fönü çektirdim. Snapchat ‘te detaylarıyla paylaştığım brezilya fönü için bin tane kötü eleştiri, yorum aldım. Kanserojen madde olduğu, saça zarar verdiği, saçı rahat şekillendiremeyeceğim gibi bir ton yazı yazıldı. Bende tabii hepsini Ünsal Muslu ‘ya sordum. Bu işi profesyonel ürünlerle, profesyonel yerlerde yaptırmak gerektiğini, saça uygulanan ürünlerin tamamen doğal olduğunu ve içinde bulunan keratinin saçı aksine besleyip güçlendirdiğini öğrendim. Saçlarımdan şuan çok memnunum çünkü bu sıcaklarda hergün saçıma fön çekme derdinden kurtuldum. Düşünen herkese tavsiye ederim!

PS: Ayrıca fotoğrafta gördüğünüz gibi, ismim ve soyismim ile kişiselleştirilmiş parfümünü gönderen Burberry ‘ye, bu nazik hediyeleri için teşekkürler. Mr. Burberry kokusunu mutlaka deneyin.

IMG_5137

IMG_5147

IMG_5128

 

 

 

You Might Also Like