Fashıon Global Fashıon Slider

HM x Balmain

Ekim 23, 2015
Balmain-for-HM-3

H&M x Balmain için heyecan dorukta! Önce kampanya çekimleri, ardından imaj videoları derken koleksiyonun defilesi, geçen gün New York’ta tanıtıldı. Oliver Rousteing Balmain’deki detaylı işçiliği H&M koleksiyonuna taşımış. Her bir parça koleksiyonda star, tek tek ışıldıyor. H&M ‘in Fransız ve İtalyan moda devlerinden sonra Alexander Wang işbirliğine  geçen yıl çok heyecanlanmıştım. Ama Fransız Couture’ünün vazgeçilmezi Balmain ile işbirliğini ilk duyduğum anda Oliver Rousting ‘in harikalar yaratacağından emindim. Hem çok genç hemde bulunmaz bir yetenek!

Balmain_HM_1

Normalde koleksiyonlarda birkaç iddialı ve işçilikli parçaya alıştığımız için defilede şok üstüne şok yaşadık. Her ceket, her elbise max düzeyde emek ve iddia taşıyor. İlk defa bu kadar heyecanla H&M ‘in yeni koleksiyonunun çıkmasını bekliyorum! New York Defilesini altta izleyebilirsiniz.

Anlaşılan o ki, Oliver Rousting x H&M işbirliği, H&M’in diğer işbirlikleri gibi bu sene çok konuşulacak, ben 26 Ekim Türkiye öngösterimi için LCV’mi yaptırdım heyecanla pazartesi günü H&M Nişantaşı showroom ‘una gitmeyi bekliyorum! Koleksiyondaki favori parçamı sormayın! Normalde politik değilimdir sivri dilimi bilen bilir ama koleksiyonun bütününe bayıldım! Bravo H&M!

balmain-hm4-600x388

You Might Also Like

-->