Blog Slider

Gift Suggestions for Valentine’s Day

Şubat 5, 2016
geyik başı

Sevgililer Günü ‘ne 1 hafta kalmışken, sizlere hem bay hem bayan için alınabilecek birkaç hediye alternatifi sunmak istedim. Bu aralar favori ürünlerim neler? Umarım bu post ‘ta bahsedeceğim ürünler sizin için ilham kaynağı olur. Hediye denilince akla 2 şey geliyor: Kıyafet almak: Belki blogger olduğum için ve dolaplar dolup taştığı için, Sevgililer Günü‘nde gelen gömlek & pantolon demode olacaktır. Parfüm almak:  Parfümler sıkıcı gibi görünse de, beni her zaman mutlu etmiştir. Eğer parfüm TOM FORD ise hiçbir zaman demode olamaz. Belki de parfümlerime verdiğim değerden ötürü bu şekilde düşünüyorum! Neyse…  Ama bugün sizlere bahsedeceğim parçalar, biraz daha aksesuar niteliğinde. Bakalım neler seçmişim!

1- Vava Güneş Gözlüğü

Dünyanın en havalı, en tarz gözlüklerinden birini sevgilinize hediye edin. Daha güzel bir hediye olamaz ( tamamen kişisel fikrim 🙂 ) Vava gözlük sanırım, en favori hediyem! Eğer Vava ‘ları yakından incelemek isterim derseniz Mert Optik mağazalarına uğrayabilirsiniz.

vava eyewear

2- Frends Kulaklık

Beymen ‘lerde satışta olan bu kulaklıklara, içine aşk şarkıları yüklediğiniz bir mp3 çalar ‘ı ekleyin ve Sevgililer Günü ‘nü sevdiğiniz aşk şarkılarıyla geçirin.

frends kulaklık

3- Furby

Tatlı bir Furby aradaki bütün buzları eritmeye yeter! D&R ‘larda bulabileceğiniz bu tatlı Furby ‘ler, iphone kullanan sevgiliniz için alınabilecek en tatlı hediye! Kızlar Furby ‘leri besleyip büyütürken, sizin de ilişkinize sorumluluk alabileceğiniz algısını yaratacak! Hemen koşun ve D&R ‘dan bir Furby kapın beyler!

furby

 

Bana ne alınsın isterdim?

Mudo ‘nun Ev Aksesuarları bölümünde türlü türlü modellerini gördüğümüz ” Geyik Başı ” beni şuanda en mutlu edecek hediye! Geçtiğimiz yıl Paris seyahatinde bir ev dekorasyon mağazasından aldığım Geyik Başı duvar aksesuarım, youtube kanalım için arka background ‘ımı düzenlerken yere düştü ve bomb!! KIRILDI. Silikon tabancalarından bantlara kadar, denemediğim şey kalmadı ama ne yazık ki şuan salonumun duvarında asılı geyiğimin boynuzları yok 🙂 Bu aralar itinayla aradığım Geyik Başı duvar objesi kapıma gelse, Sevgililer Günü ‘nde benden mutlusu olmaz!

 

 

 

You Might Also Like