Blog OutFıt Slider

Floral Spring

Nisan 7, 2016
image1

Dün gittiğim bir toplantıda konu, döndü dolaştı ” nasıl doğru giyinmeliyiz? ” e geldi. Tv programları, yeni açılan alışveriş merkezleri ve Türkiye pazarına giren sezonluk trend ürünler satan markalarla, kombin yapmak en büyük telaşımız oldu. Neyle ne giyilir? Hangi kumaşlar birbiriyle kullanılır? Bu sezon ne trend? Sorup, öğrenip ona göre alışveriş yapıyoruz. Benim cevabım; herkesin karakterine uygun giyinmesi demek oldu. Zaten bu da yakışanı giymesi demek oluyor.

Ben; özgür, bazen abartılı ama çoğunlukla rahat giyinmeyi seviyorum. Kombinimde en çok renklere dikkat ederim. ( siyah ve beyaz favorilerim ama sarı görünce dayanamam ) İddialı parçaları, günlük stile uyarlamayı severim. Sezonun trendlerine ve gardırobumdaki renklere göre alışveriş yaparım. Alışverişte dikkat etmediğimiz en önemli nokta beğendiğimiz her rengi, her modeli alıp eve dönüyoruz. Ama sonra neyle neyi kombinleyeceğimizi beceremiyoruz.

Fotoğraflarda gördüğünüz ceketi çok severek aldım. Ceket hem çok uygun hemde toprak tonlarında yapacağım tüm kombinlere uygun.

Genelde düz renk şortlar tercih ederim ancak aldığım yeşil cekete çok uygun floral desenli şortu görünce, dayanamayıp ikisini de aldım! ( ZARA ) Şapkam Yargıcı ‘nın geçen sezonundan… Ayakkabı: Hotiç

image3

image2

You Might Also Like