OutFıt Slider

Event Boys

Eylül 18, 2015
img_1877

Üstüme giydiklerime dikkat ederim. Bir lansmana, davete giderken, yada sevdiğim arkadaşlarımla akşam yemeğine giderken de giydiklerime özen gösteririm. Çünkü benim bir diğer işim bu. En son gittiğim Mudo ‘nun yeni sezon lansmanında karşılaştığım ” Etkinlik çocukları ” , evinin yan sokağındaki bakkala gider gibi giyinmişler.

Bir davete geliyorsan; beyaz, sağı solu kaymış t-shirt giyemezsin. Olmaz maalesef olmuyor… Blogger’ları görüyorum daha üzerine ne giyeceğini bilemiyor ama ahkam kesmeyi öğrenmiş… Onlara en değerli tavsiyem önce üstlerine doğru düzgün birkaç kıyafet almaları. Eğer ”kalemim kuvvetli, ben sadece çok iyi moda üzerine yazı yazarım” diyorsa lütfen birilerine danışsınlar, mutlaka çevrelerinde onlara stil üzerine danışmanlık yapacak, işinin ehli tanıdıkları vardır. Birde unutmadan instagram hesaplarından ”Style” bıdı bıdısı gibi kendilerini yanlış tanıtan ünvanları da kaldırsınlar.

Neyse ben bugün, aynı desen şort & gömlek giyerek tulum görünümü yakaladım. Böyle kombinleri seviyorum. Mudo’nun lansmanına giderken de kareli pantolon üstüne puantiyeli gömlek giyerek, bu kombin kadar eğlenceli bir kombin yapmıştım. Beğenmeyenleriniz olacaktır, saygımız sonsuz 🙂 Bu kombini geçen sene H&M’den almıştım, aynısını bulamazsınız ancak türevleri H&M’e her sezon geliyor. Ben kareli olanını geçen haftalarda görmüştüm. Pazar Brunch’ı için Fenerbahçe Marina’dayım. Sabah kahvemi de paylaşmak istedim. Yeni yazıda görüşelim 🙂

img_1865 img_1836 img_1918

You Might Also Like

-->