#GitmenGormenGerek Project Blog Slider

Dominik Cumhuriyeti #TadiniCikar 4

Mayıs 13, 2016
4.gün4

Yazmaya devam etsem, #GitmenGormenGerek Dominican Republic ‘le ilgili rahat 6 post çıkartırım ama bugün sizlerle son post’u paylaşıp, Dominic seyahat yazılarıma son veriyorum. Coca Cola ile Las Terrenas ‘ın #TadiniCikar ‘dığımız seyahatte, bugün konumuz: Zipline, Survivor yarışmaları ve Dominic Cumhuriyeti ‘nin başkenti Santo Domingo!

Eğer Survivor yarışmasını izlediğiyseniz, geçtiğimiz hafta Gönüllüler takımının ödülü Zipline ‘ı görmüşsünüzdür. Youtube kanalımda paylaştığım vlog videosunda neler yaptığımızı izleyebilirsiniz. Zipline: çelik bir halatla 2 dağ arasından geçme aktivitesi. Hayatımda ilk defa bu kadar cesurdum ve yine farkettim ki; yükseklik korkum yok. Zaten olsaydı, 42 katlı bir rezidansta, duvarı full cam bir evde oturamazdım. Aşırı keyifliydi.

2 gün boyunca, Survivor yarışlarını canlı izledik. Televizyonda kolay gibi görünen parkurların zorluğunu, verilen mücadeleyi, hırsı çok daha net gördüm. Birde üzerine gözlerim kapalı parkurda yarıştım, ve 1. Oldum. Artık bende minik bir Survivor ‘ım!

Coca Cola‘ya böyle güzel bir deneyim yaşattığı için teşekkürler! Bir sonraki seyahat Roma olacak! Keyifli olmasını umuyorum ama benim aklım Zanzibar ‘da 🙂

4.gün3

4.gün

4.gün2

4.gün5

 

You Might Also Like