#GitmenGormenGerek Project Blog Slider

Dominik Cumhuriyeti #TadiniCikar 1

Mayıs 13, 2016
1 gün dominik

Paris aktarmalı 18 saat uçuşun ardından Punto Cana Airport ‘a indik. İstanbul soğuğundan, tropikal iklime geçiş bizim için bol nemli ama keyifliydi. Punto Cana havaalanından bir aktarma daha uçtuktan sonra, Las Terrenas ( Survivor şehri ) ‘ne ulaştık. Coca Cola ‘yla Dominic Adası ‘nın #TadınıÇıkar ‘maya başlıyoruz!

Survivor yarışması her başladığında katılmak istememin nedeni, orda yaşam mücadelesi vermek değil, Dominik sahillerinin tadını çıkartmak istememmiş. Bu tatille bunu da farketmiş oldum.

Deniz, kum ve güneş hayatımın vazgeçilmez üçlüsü! Otelde tanıştığımız bir Fransız, Paris’ten 14 sene önce sırf bu 3 ‘lüyü yılın her döneminde yaşamak için Las Terrenas ‘a yerleştiğini anlattı. ( Yakında bende taşınıyorum ) İşte bende, aynı o fransız gibi odama ilk yerleştiğimde, unutulmaz bir tatil geçireceğime bu yüzden emindim.

8 gün boyunca gündüzleri sahil, geceleri latin müzikleriyle partiledik. Bachata yapmayı Dominicli bir kadından öğrendim. Snapchat hesabımı takip edenler danslarımı mutlaka görmüşlerdir. ( Snapchat: aniltiryaki.com )

Bu arada Survivor ekibi, yıllardır geldikleri için Las Terrenas ‘lı olmuş. Bir ricayla koca bir gece klübünü, türkçe müzik partisine çevirebiliyorlar!! Şehir; Gülşen, Hande Yener, Tarkan, Demet Akalın…. şarkılarıyla inledi.

Bir sonraki postta hikaye devam edecek.

1 gün 2
1 gün
1 gün dominik 2

 

You Might Also Like