OutFıt

Details Of The Weekend

Ağustos 20, 2015
img_9610

Bir blogger olmanın dertlerinden kısaca bahsedeyim: üstümdeki pantolonla fotoğraf çekinicem diye 3 gündür aynı pantolonu giyip dışarı çıkıyorum. Cuma günü başlayan fotoğraf çekinme serüvenim pazar günü bitti. Sonunda istediğim bir kaç kare yakalayabildim ama gerçekten bu pantolonu gözüm görmesin. 3 gün giyince, artık uzun bir süre dolapta bekler…

Harika bir haftayı geride bıraktık. Geçtiğimiz çarşamba Suada ( Galatasaray Adası ) nda gerçekleşen Tiryaki İstanbul lansmanından sonra bol koşturmacalı bir dönem bitti ve ben haftasonumu dinlenmeye ayırdım. ( Bu hafta muhteşem bir katalog çekimi yapmayı planlıyoruz heyecanla çarşamba gününü bekliyorum ) Burdan da Tiryaki İstanbul lansmanında emeği geçen herkese ( Vesta Event, Moc Suada, L’amour Patisserie ) çok teşekkürler. Sayenizde çok keyifli bir gün geçirdik.

Bu postta bahsetmem gereken bir diğer önemli konu burunlarını sarıya boyadığım Nike AirForce’larım. İnstagram ve SnapChat hesaplarımdan birçok takipçim nasıl yaptığımı soruyor. Hikaye, salı günü Bağdat Caddesi’ne giderken, yolda bir nalbur görmemle başladı. Rengarenk sprey boyaları görünce dayanamayıp bi’tane aldım ve arkadaşımın butiğinde, 1 koli bantı 2 adet A4 kağıdı ile operasyona başladım. A4 kağıdının uçlarına koli bandını yapıştırıp, ayakkabının boyanmasını istemediğim yerini kapladım. Bandın tamamen yapıştığından emin olmalısınız. Ardından spreyi ön kısmına sıkarak boyadım. Min 20 dk beklemeniz gerekiyor, ben 5 dk’da dayanamayıp çıkardım pek düzgün olmadı. Çünkü boya tam kurumamıştı. 20 dk sonra size özel yeni ayakkabınız hazır 🙂 Benim tercihim tabii ki favori rengim, sarı oldu.

Cumartesi gününü , BeStyle okuyarak ve en yakın arkadaşlarımla #gitmengormengerek dediğimiz yerlere yeni seyahat planları yaparak geçirdim. Pazar günü brunch için Fenerbahçe Marina’ya gittik ama çılgınca bir kalabalık vardı. İnsanlar mekanlara girebilmek için dolmuş bekler gibi sıra bekliyordu. Çoğumuz gibi Anıl Tiryaki de pazar keyfi yapmak için bir mekanın önünde sırada bekleyebilir mi? Tabi ki HAYIR. Bağdat Caddesi’nde, huzurlu bir yerde kahvaltı yaptık. The Crepe Escape! Mutlaka denenmeli. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Pazar gününü ancak Caddebostan Sahilinde #chillout ile sonlandırabilirdik, bizde #gerekeniyap ‘tık ve Caddebostan’da bira+müzik+arkadaşlar ile günü sonlandırdık. Bu fotograflarda Caddebostan sahildeki Voleybol sahasında çekildi! Bir sonraki postta buluşalım.

BRANDS //
Shirt: GAP
Trousers: HE by Mango
Sneakers: Nike
Detail: BeStyle Magazine

img_9629sd img_9616

You Might Also Like

-->