OutFıt

Cosmopolitan 14 Şubat Daveti

Mart 1, 2015
4 KAPAK

Herkese merhaba, 2 gün önce Cosmopolitan Türkiye’ nin 14 Şubat organizasyonundaydım. Yemek için Nefis manzarasıyla Fumee Restoraurant tercih edilmiş. Nasıl da doğru bir tercih! ( Kuruçeşme’de en sevdiğim mekanlar arasında ). Genel yayın yönetmeni Özlem Kotan ve editörleri, bizler için muhteşem bir masa hazırlatmışlar. Boğaz manzaralı öğle yemeğimizin konusu da aşk’tı ve bence hepimiz özellikle Mori Event’in sunumuna aşık olduk.
Böyle organizasyonlara bayılıyorum, 14 Şubat’ta hem daveti veren Turkuvaz Dergi çalışanları hemde sosyal medya’dan tanıştığım ama bir türlü görüşmeye fırsat bulamadığım birçok arkadaşımı görüyorum. Ayrıca Bu davette Türkiye’nin başarılı vlogger’larıyla tanıştım. Merve Özkaynak youtube kanalında bakım ve güzellik üzerine postlar paylaşıyor. Kesinlikle alanında çok başarılı. ( Mutlaka youtube kanalına göz atın )
ATV Kanalında ” Yağmur Takipte” adıyla yeni programı başlayacak Yağmur Kalyoncu ‘da davetimizde bizimle röportaj gerçekleştirdi. Yakında Atv ekranlarında beni görebilirsiniz. Ayrıca Mart sayısında Cosmopolitan ile yaptığımız röportajı da okuyabilirsiniz. Bu keyifli yemek için tüm Cosmopolitan Türkiye ailesine burdan da tekrar teşekkürlerimi bildireyim. Bir sonraki postta görüşmek üzere.
1 3 6

You Might Also Like

-->