Blog OutFıt Slider

Cool & Free #Amsterdam

Ekim 23, 2015
Processed with VSCOcam with a6 preset

2 gece 3 günlük Amsterdam fast travel’ın sonuna geldik. Bende İstanbul’a gelir gelmez sizinle, yıl içindeki 2. Amsterdam deneyimimi paylaşmak istedim. Detaylı seyahat yazıma #GitmenGormenGerek bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu kısa Amsterdam seyahatinin asıl sebebi Rijks Museum ‘da sergilenen YSL hayatını keşfetmek içindi. Bu keşfi sağlayan Nars iletişim ve Abdullah Yılmaz ‘a teşekkürler.

Devamlı takipçilerim Levon Kordonciyan postlarından hatırlar, Amsterdam’a 2015’in ilk ayında gitmiştim ve çok keyifli bir seyahat geçirmiştim. Bu gidişim dahil toplamda 3. ziyaretim olduğu için, artık Amsterdam’da neler yapmam gerektiğinin bilincindeydim ve 3 günü dolu dolu geçirdim.

Alışveriş yapmaya pek zamanım olmadı ama Rijks Muzesinde kahvaltı, Vondelpark ‘ta bisiklet ve Red Light District ‘i ziyaret etmeden dönmedim. Son gün grip olup ateşlenmesem, kusursuz bir tatil olacaktı ama incecik kombinlerle hangi akla hizmet Avrupa’ya gittim bende bilmiyorum? İstanbul’a adım atar atmaz soluğu hastane’de aldım. Bir serum, birkaç antibiyotikle şuan daha iyiyim. Bu kış çok sert geçecek diyorlar siz siz olun benim gibi zibidi gezmeyin etrafta sımsıkı giyinin!

Kıyafetlerime gelirsek Hakan Yıldırım ceket, Italia Independent gözlük, Zara kazak, H&M pantolon, Divarese Bot.

Processed with VSCOcam with a6 preset

amsterdam image5

Processed with VSCOcam with a6 preset

You Might Also Like

-->