OutFıt Slider

Colored Wind with Calzedonia

Ağustos 28, 2015
calzedonia-erkek-deniz-c59fortu-1

Bugün biraz dertleşmeye karar verdim sizinle. Bu yazıyı okuyorsan, etrafta ne kadar kötü niyetli insanlar olduğunu öğreneceksin. (Eminim zaten biliyorsundur)
Arzu Kaprol’de yöneticiydim, tezgahtardır dediler, Davet edildiğim etkinlikler, lansmanlar, davetler için, duyup gelmiştir dediler. Blog açtım, o ne anlar dediler, sosyal medyada takipçim arttı, para verip takipçi satın almıştır dediler. Dergi’lerde çıktım, tam sayfa bile yer vermemişler dediler. Zara Men Turuncu trenchcoat giydim, kadın ceketi giymiş dediler. Ama bunların hepsini söyleyenler şunu farkedemiyorlar. Ben insanların dediklerini dikkate almamayı, uzun yıllar önce bıraktım. Bana faydası olmayan, benim 1 adım ileri gitmemi sağlamayacak eleştirilere kulaklarımı tıkadım. Onlar konuşmaya devam etsin. Umrumda değil 🙂 Sizde öyle yapın.

Hayat, kimin ne dediğiyle, ne yaptığıyla, ne düşündüğüyle uğraşacak kadar uzun değil. Maalesef anlamıyorlar. Bugün size pek kombin fikri veremedim. Bir sonraki post, moda içerikli olsun, yeni postta görüşelim…

Brands:

Sunnies: Italia Independent
Knit: Zara
Swimwear: Calzedonia
Sneakers: New Balance

calzedonia-erkek-deniz-c59fortu calzedonia-erkek-deniz-c59fortu-2

You Might Also Like

-->