Care for Male Slider

Care For Male – Yüz Radyofrekans

Aralık 31, 2015
image4

Yazıya Blog’taki yeni kategorimiz Care for Male ‘den kısaca bahsederek başlamak istiyorum. Günümüzde artık erkeklerde bayanlar kadar kişisel bakımlarına özen göstermeye, cilt tiplerine uygun bakım ürünleri kullanmaya başladı. Bizim bayanlara nazaran tek eksiğimiz bu konudaki bilgisizliğimiz diyebiliriz. Aslında bende bu bölümle bakım konusunda eksiklerimi tamamlayacağım. Kısaca birçok konuyu beraber öğreneceğiz diyebilirim.
Erkeklerinde günümüzde; iş hayatı, özel hayatı ve kendini daha iyi hissetmesi için bakımına önem vermesi gerektiğini biliyoruz. Bizde blogumu takip eden erkek ziyaretçilerim için, Essi Güzellik ile bir proje başlatmaya karar verdik. Çoğunlukla bayanların ilgi gösterdiği ama erkeklere de rahatlıkla uygulanabilecek bakım yöntemlerinden bahsedeceğiz. İlk uygulamamız: Yüz Radyofrekansı ( Coax cihazı ile Radyofrekans )
image3
Coax cihazı ile 1 seansta gözle görülür gençleşme sağlayan yüz radyofrekansı, deri altındaki su moleküllerini hayata geçirerek ısınma oluşturuyor. Bu sayede kollajen liflerinin toparlanmasını ve yenilenmesini sağlıyor.
image1
Benim cildime uygulanan Lifting yöntemiyle ilk seansta gözle görülür sonuçlar elde ettik. Alın çizgilerim ve göz çevremdeki minik çizgilerim anında kayboldu. Genç yaşım sebebiyle bana uygulanan yöntem cildimin canlanması ve başlangıç düzeyinde olan çizgilerimin yokolması içindi. 25 yaş sonrası uygulanan uygulamalarda, etkiyi göstermesi açısından seanslar çoğalıyor. Orta yaş için 6 seans yeterli. Ben 4 seansta 2016 için olumlu sonuç alabileceğimizi umuyorum.
image2

You Might Also Like

-->