#GitmenGormenGerek Project Blog Slider

Bestyle Blogger Weekend

Ağustos 12, 2016
Blogger Anıl Tiryaki (1)

Geçtiğimiz hafta 5. si düzenlenen BeStyle Blogger Weekend ‘te, yine çok keyifli bir haftasonu geçirdik. Yazılarımı devamlı takip edenler hatırlayacaktır, geçtiğimiz yıl Bodrum ‘da düzenlenen Blogger Weekend bu yıl Marmaris Kumlubuk Dionysos Hotel ‘de gerçekleşti. Bu sene ki oteli mutlaka araştırmanızı isterim hatta gidin yerinde deneyimleyin. Dağın eteğine kurulmuş, nefis manzaraya sahip birbirinden bağımsız odalardan oluşuyor. Havuz ve bar manzarası görülmeye değer. Herşeyden önemlisi, benim için verilen hizmet çok değerlidir. Dionysos Hotel çalışanlarına burdan tekrar teşekkür etmek isterim. Güler yüzleri ile bize unutulmaz bir tatil yaşattılar.

Eğlenceli workshop ‘lar, rakı-balık sofraları, havuzbaşı & kumsal partileri derken 2 gün nasıl geçti anlamadık. Yine geçen yıl olduğu gibi bavullarımız tıka basa dolu İstanbul ‘a geri döndük. Bu sene yakın arkadaşlarım Rana Demir ve Semih Işık ‘ında gelmesiyle tatil eğlencem katlandı, hiç bitmesin istedim.

Bu tatilin en ilginç kısmı ise, kimse hakkında önyargılı olmamak gerektiğini tekrar öğrenmem oldu. Diğer sektörleri bilmem ama, moda sektörü ve özellikle blogger dünyası fazla çekişmeli, üzerine basıp geçmelidir. Çok yaşadığım için artık nelerle karşılaşacağımı, insanların arkasından ne tür oyunların döndüğünü iyi biliyorum. Ama yanıldığım anlarda yok değil. ( Blogger Weekend ‘te 1 kişi hakkında uzun zaman önyargılı davranmışım. ) Yeni yazıda görüşmek üzere

Blogger Anıl Tiryaki (6)

Blogger Anıl Tiryaki (4)

Blogger Anıl Tiryaki (5)

Blogger Anıl Tiryaki (2)

Blogger Anıl Tiryaki (8)

Blogger Semih Işık (12)

Blogger Anıl Tiryaki (9)

Blogger Anıl Tiryaki (7)

Blogger Anıl Tiryaki (3)

 

You Might Also Like