Blog OutFıt Slider

Pave&Jr Details

Temmuz 7, 2016
anıl tiryaki bayramlık (3)

Eski bayramlar kalmadı diyorlar ya, sanırım kalmadığı için sevinenlerden biriyim. Hatta bu bayramı sakin, sessiz yaşayıp geçirsek sevinirim. Gördüğüm Ramazan manzaraları, beni bayramdan soğuttu. ” Burada içki içiliyor ” diyerek cafe basmalar mı istersin? Yolda sigara içti diye yumruk darbeleriyle beyin kanaması geçirtenler mi? Bu olaylardan arındığımız bayramları kutlamak dileğiyle…

Konumuza geri dönersek; ben bu bayramı İstanbul ‘da ailemden ayrı geçirdim. Minik köpeğim Pappy eve yeni geldiği için, onu yalnız bırakamıyorum. Şanslıyım ki, arkadaşlarım da beni hiç yalnız bırakmadı ve çok eğlenceli bir bayram geçirdim. ( Fotoğraflarımı Asena Erdem çekti. Burdan da tekrar teşekkürler )

Zara ‘nın bayram öncesi indirime girmesini fırsat bilip, bu bayram fotoğraflarda gördüğünüz çiçek desenli gömlek ve pantolonu çok uygun fiyata satın aldım. Bayramlık dediğime bakmayın bu arada… Bu kombini arkadaşıma yemeğe giderken kullandım.

Ayrıca bu yazıda, önemli bir detaydan da bahsetmeliyim. Pave&JR yeni bir takı markası. Taşları zirconium ve pave mıhlama olan bu bilekliğin kaplamalarını da bütçenize göre altın yada gümüş yaptırabiliyorsunuz. Ben gümüş ve zirconium taşlı Pave&JR bilekliğimi neredeyse her kombinimde kullanıyorum. Güneşe çıktığım anda tüm gözler bilekliğimde! İnstagram sayfalarına mutlaka göz atın. ( Pave&Jr instagram sayfası için buraya tıklayın ) Bir sonraki yazıda görüşürüz!

 

Shirt: ZARA, Trousers: ZARA, Belt: H&M, Jewelry: Pave&JR, Clutch: ZARA, Loafer: ALDO

anıl tiryaki bayramlık (1)

anıl tiryaki bayramlık (2)

anıl tiryaki bayramlık (4)

 

You Might Also Like