Blog OutFıt Slider

Bahar Stili #BenimBetam 2

Mayıs 13, 2016
image2

Beyaz pantolondan vazgeçemeyenler burda mı? Sosyal medya hesaplarım ve bana gelen mesajlarda takipçilerim sürekli beyaz pantolon giymemden yakınıyor. ” Bacağına yapıştı ” diyenler var, ” Kar yağsa beyaz pantolondan vazgeçmiyorsun ” diyenler var… Evet bende farkettim ki, pantolonda renk tercihim çoğunlukla siyah ve beyaz. Kış aylarında da beyaz pantolondan vazgeçemiyorum.

Neden? Çünkü denim rengi pantolonlarımı hiç giymiyorum. Dolabımda farklı bir milyon kot pantolonum olabilir, ama son 1 yıldır kot rengi pantolondan hoşlanmıyorum. Kombin yaptığımda kendimi iyi hissetmiyorum.

Durum böyle olunca tam evden çıkarken mavi kot pantolonumu odaya fırlatıp, hemen beyaz skinny kot giyiyorum ve evden çıkıyorum. Sakın aynı beyaz pantolonu 1 yıldır giydiğimi düşünmeyin, dolabımda en az 8 tane beyaz pantolonum var 🙂

Bu konuyu da açıklığa kavuşturduktan sonra, konumuza dönelim. Beyaz taban ayakkabılar! Bir önceki postta; topuk kısmı krokodil baskılı lacivert Beta Ayakkabı ‘mdan sonra, beyaz pantolonumla giydiğim yeni ayakkabılarım işte bu Beta ‘lar! Oxford model, kalın beyaz tabanlı ayakkabılarımı bu bahar ayağımdan çıkartmam çok zor. Hem çok kaliteli bir işçiliğe sahip, hem çok rahat hemde çok şık!

Stilinizi tamamlarken ayakkabı en önemli parça! ve eğer kaliteli bir ayakkabı giyerseniz günün yıldızı siz olursunuz! Net.

PS: Sırt çantalarımla efsane olma yolunda ilerliyormuşum. Öyle diyorlar…  🙂 Beta mağazalarında bulabileceğin bu sırt çantası sınırlı sayıda satışta! Size en yakın Beta mağazasına gidip, bu sırt çantasını kapıp, koşarak uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

Bir sonraki yazıda, burda buluşalım.

image3

image4

image1

You Might Also Like