About

SAYFA RESMİ

ANIL TIRYAKI KIMDIR?
6 yılı aşkın süredir Moda ve Perakende sektöründe çalışan Anıl Tiryaki, 27 Temmuz 1988 tarihinde Çanakkale ‘de doğdu. Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunu olan Anıl, üniversite döneminde başladığı İspanya’nın ve Amerika’nın Perakende devlerinde Görsel Düzenleme ve Vitrin Dekoratörlüğü’nün ardından, Paris ‘te Styling ve Moda üzerine eğitimler aldı. IMA ‘da aldığı Styling ve Lüx Mağaza Yönetimi sertifika programından sonra 27 Mayıs 2014 tarihinde aniltiryaki.com adlı kişisel blogunu açtı. Aynı dönemde Türk tasarımcı Arzu Kaprol ‘de Yönetici pozisyonunda çalışmaya başladı. 2014 yılından itibaren bloguna ve yaptığı işlere birçok digital ve yazılı basın – yayın organında yer verildi. Aniltiryaki.com, 2015 ‘in sonbaharında İstanbul  Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi derslerine digital pazarlama, reklam ve ticaret alanında ders ve tez konusu oldu. Şimdi ekibiyle birlikte erkek stil önerileri, tasarımcılarla röportajlar, güncel ve global moda haberleri, seyahat, yeme – içme önerileri, erkek bakım önerileri gibi geniş bir yelpazede yazılar yazıyor ve kendi oluşturduğu ” Tiryaki İstanbul ” markası üzerine çalışıyor.
Marka işbirlikleri, reklam işbirlikleri için;
info@aniltiryaki.com yada iletisim@aniltiryaki.com adreslerinden Semih Işık ile iletişime geçebilirsiniz.
Takipte kalın!
KATKIDA BULUNANLAR
Emir Erdensoy / Seyahat Yazarı : Ege Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra eğitim için Paris’e giden ve 4 yıldır Paris’te yaşayan Emir, bize Fransa’dan seslenecek. #GitmenGormenGerek bölümünde gidip görmemiz gereken yerleri keşfetmemiz için yazıyor. Yazılarına BLOG – GitmenGormenGerek Project bölümünden ulaşabilirsiniz. İletişim için e-mail: emirerdensoy@hotmail.com
Alihan Kaya / Moda Yazarı : 1996 yılında İstanbul ‘da doğan Alihan, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde İletişim Sanatları ( Reklamcılık ) okuyor. Ayrıca kendi bloğunda Erkek giyimi ve Modası üzerine yazılar yazıyor. Artık aniltiryaki.com içinde Global Fashion bölümüne katkıda bulunacak. Yazılarına Fashion – Global Fashion bölümünden ulaşabilirsiniz. İletişim için e-mail: alihannkayaa@gmail.com
Sercan Çam / Gastronomi Yazarı : Daha 15 yaşındayken sektöründe çalışmaya başlayan, 20 yaşında İtalya’da mutfak eğitimi alan Sercan, şuan Alaçatı’da lüx bir otelin Şef’liğini yapıyor bir yandan da eğitimine devam ediyor. Yazılarına ve tariflerine BLOG – Food bölümünden ulaşabilirsiniz. İletişim için e-mail: sercan.cam@hotmail.com
WHO IS ANIL TIRYAKI?
Born in 1988 in Canakkale, but I had always child…
Fashionista, but I’m a graduate of Turkish Language and Literature;
My passion for this fashion merely because during my undergraduate education I started working in the retail sector.
In Spain and America’s most powerful retail brands after the Showcase Audio Editing and decorator, Paris got ta Fashion and styling on education.
Also in the Istanbul Fashion Academy ‘Styling and Luxury Shop Management’  I received training. Now, I’m a manager at the moment Arzu Kaprol brand.
This blog first, ” How do I evaluate my free time playing games instead of my time on the internet? ” The idea was opened by May 27, 2014.
But as time went on it it was my 2nd job and I started to produce projects.
On Aniltiryaki.net, menswear style advice, I made shots styling, Turkish and Global Fashion news, interviews with Turkish designer and you can find many anecdotes about my life.
Stay tuned!