Blog OutFıt Slider

1 Day in Galata

Şubat 8, 2016
image1

Bu aralar, dışarı her çıktığımda kendimi Galata, Karaköy yada Nişantaşı ‘nda buluyorum. Yine geçtiğimiz cuma günü, yakın arkadaşlarımla Galata ‘daydım. Biraz alışveriş, biraz çekim, biraz dedikodu… Tamam en önemli kısmı dedikodu 🙂
Hangi editör yanlış haber yazdı, kim kimin çekiminin benzerini kullandı? Hangi marka yanlış strateji uyguluyor? Fesleğen soslu kremalı penne ‘ye bir tutam dedikodu eklersek, nefis bir öğle yemeği garanti.

Yemek sonrası, Hasan Koca ‘nın showroom ‘una ve GaleriBu ‘nun altındaki Section Mode Unique mağazasına uğradık. Hasan Koca ‘yla hem yeni koleksiyonu hemde moda hakkında koyu sohbetimiz sonrası, Serdar-ı Ekrem caddesinde çekim yapıldı ve eğlenceli günün sonu vapurda çektiğimiz harika İstanbul fotoğraflarıyla son buldu.

Bu aralar toplantı ve iş dışında keyifli zaman geçirmeyi unutmuştuk. Galata bize çok iyi geldi, ama havalar biraz daha güzelleştiğinde bir diğer planım; Kuruçeşme ‘de kahvaltı. Uzun zamandır denize karşı Aşşk Cafe ‘de oturmadım. Yapılacaklar listesine yazılsın.

Bugün ne giydim?

Şal: Noktateyn
Üst: Polo Garage
Alt: Calvin Klein
Ayakkabı: Zuma

image2

image3

image4

You Might Also Like